کد خبر: 928808 A

سخنگوی سازمان سنجش به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از ابتدای زمان در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ تعداد ۴۳ هزار و ۱۶۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین آمار ثبت نام در دوره کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ گفت: برای آن دسته از داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ که در بازه زمانی تعیین شده (از تاریخ ۹۹/۰۲/۱۷ لغایت ۹۹/۰۲/۲۷) نتوانسته‌اند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند، از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۵ تا پایان روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۳۱ مهلتی در نظر گرفته شد تا نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در ادامه گفت: بر این اساس، داوطلبان می‌توانند منحصرا از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و همچنین اصلاحات اعلام شده در این اطلاعیه و اطلاعیه‌های پیش گفته، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

زرین آمیزی بیان کرد:‌ از زمان مهلت مجدد تا امروز تعداد سه هزار و ۵۸۱ نفر ثبت نام کردند.به طور کلی از ابتدای زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ تعداد ۴۳ هزار و ۱۶۰ نفر ثبت نام کرده‌اند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ضمنا آن دسته از داوطلبانی که قبلا ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

سازمان سنجش کنکور 99 کنکور کاردانی به کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر