کد خبر: 928398 A

سرپرست پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی از کشف مقادیری لوازم خانگی قاچاق در جنوب پایتخت به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ابراهیم قلی زاده" اظهار داشت: در راستای برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی، شناسایی باندهای سازمان یافته و احتکارکنندگان و وارد کنندگان کالاهای قاچاق در دستورکار مأموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی مقداری لوازم خانگی قاچاق در انباری در محدوده شهر ری دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه جنوب قرار گرفت و مامورن پس از رصدهای اطلاعاتی توانستند هویت مالک انباری و محل انبار قاچاق لوازم خانگی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی مورد بازرسی قرار دهند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: مأموران در بازرسی انجام شده یک هزار و ۹۶ دست سرویس قاشق و چنگال قاچاق خارجی فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و مالک انباری را دستگیرکردند.

سرپرست پایگاه جنوب پلیس با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده ۱۰ میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده است، گفت: متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ قلی زاده در پایان با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

پایتخت دستور کار پلیس قاچاق امنیت خانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر