کد خبر: 928396 A

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ کلاهبردار که پس از جمع آوری مواد غذایی (برنج، قند و چای ) بازار، آنها را در کیسه‌های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل و برچسب برند های معروف، مجددا این اقلام تقلبی را در بازار عرضه می‌کردند خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" اظهار داشت: چندی پیش در رصد و پالایش های اطلاعاتی تیم عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی از جمع آوری و دپو مقادیر زیادی مواد غذایی، برنج، قند و شکر در انباری در حوالی خیابان خیام توسط فردی با همکاری یکی از همدستانش مطلع شدند.

وی با اشاره به اینکه بررسی این موضوع در دستور کار تیم تخصصی عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی قرار گرفت، گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت متهمان اصلی پرونده پس از جمع آوری مواد غذایی (برنج، قند و چای ) بازار آن ها را در کیسه‌های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل و برچسب برند های معروف، مجددا این اقلام تقلبی را در بازار عرضه می‌کنند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه این اقدام آنها علاوه بر برهم زدن تقاضا و عرضه کالا به مشتریان واقعی و ایجاد بحران در بازار می شده است ، خسارت های فراونی نیز به شرکت های معتبر می زد، تصریح کرد: با دستور قضائی متهمان در مخفیگاهشان دستگیر و در بررسی از آن مکان، ۵۰ تن برنج، ۲ تن شکر و یک تن قند کشف شد.

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه مالک انباری و راننده خودرویی که اقلام تقلبی را به این انباری انتقال و خارج می کرد دستگیر شدند، افزود: تحقیقات پلیسی، برای شناسایی سایر متهمان پرونده و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

به گفته سرهنگ جلیلیان، طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

برنج پایتخت چای قند مواد غذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر