کد خبر: 923626 A

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مسلحانه مرزبانان پایگاه دریابانی جاسک با سوداگران مرگ و کشف ۶۳۰ کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین دهکی"، اظهار داشت: مرزبانان شهرستان جاسک پس از کسب خبری مبنی بر بارگیری موادمخدر توسط شناورهای تندرو در خور "کرتی" شهرستان جاسک، سریعاً با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.

وی افزود: مرزبانان پس از ساعت ها کمین و گشت زنی در رو به روی دهانه خور "کرتی"، سوداگران مرگ را با ۴ فروند شناور تک ۳۵۰ مشاهده کردند و قاچاقچیان به محض رویت مرزبانان به سمت آن ها تیراندازی کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: آمادگی عملیاتی و آشنایی مرزبانان استان با تاکتیک های نبرد دریایی موجب شد، سوداگران مرگ با رهاکردن یک فروند از شناورهای خود در دریا، با کمک عوامل اسکورتی از محل متواری شوند.

سردار دهکی با اشاره به توقیف یک فروند شناور در این عملیات، گفت: در بررسی مرزبانان جاسک از شناور توقیفی، ۶۳۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی خاطرنشان کرد: تلاش مرزبانان برای دستگیری قاچاقچیان و سایر عوامل مرتبط با این پرونده ادامه دارد.

فرمانده مرزباني استان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر