کد خبر: 922695 A

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در گفت‌وگو با ایلنا:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از شناسایی هوشمند نقاط پرمسافر و ارسال اتوبوس‌های کمکی به این نقاط خبر داد.

«محمود ترفع» مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص تمهیدات این شرکت همزمان با اجرای طرح ترافیک و جلوگیری از ازدحام مسافر در اتوبوس‌ها گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی با تمام امکانات در اختیار خود خدمات‌رسانی خواهد داشت و با ظرفیت حداکثری ناوگان، فعالیت خود را همزمان با اجرای طرح ترافیک آغاز می‌کند.  

ترفع ادامه داد: نقاط پرمسافر شناسایی شده‌اند و اتوبوس‌های کمکی برای ارسال به این نقاط در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: پیش‌بینی می‌شود با اجرای طرح ترافیک مسافرانی که سفرهای غیرضروری ندارند، حذف می‌شوند و از همین رو با افزایش قابل توجه مسافر روبرو نمی‌شویم.

او همچنین با اشاره به مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی اظهار داشت: توجه به این نکته ضروری است که ناوگان اتوبوسرانی به صورت هوشمند مدیریت می‌شود و بر روی نقاط پرمسافر به صورت هوشمند مدیریت و نظارت می‌شود و در صورتی که بار مسافر در خطی مشاهده شود، اتوبوس کمکی به آن خطوط ارسال خواهد شد.

ترفع همچنین از شهروندان درخواست کرد به منظور برنامه‌ریزی سفر از نرم افزار حمل و نقل عمومی تهران در سایت “bus.tehran.ir” استفاده کنند تا از زمان حضور اتوبوس در ایستگاه آگاه شوند و هم بتوانند سفر خود را در سطح شهر بهتر مدیریت کنند. 

او تاکید کرد: همکاران ما در شرکت واحد اتوبوسرانی آنچه را که در توان خود دارند به کار گرفته‌اند. 

ترفع همچنین در خصوص استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس‌ها گفت: عرضه ماسک در 60 پایانه و ایستگاه پرمسافر انجام می‌شود و با همکاری یگان اجراییات شهرداری بر این امر نظارت می‌شود.

وی ادامه داد: از شهروندان فهیم درخواست می‌کنیم که به منظور حفظ سلامتی خود و تمامی مسافرانی که در اتوبوس‌ها قرار دارند به مسئولیت اجتماعی خود در هنگام حضور در اتوبوس‌ها توجه کرده و بدون ماسک وارد اتوبوس نشوند.

اتوبوسرانی طرح ترافیک محمود ترفع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر