کد خبر: 922204 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات در پی مطالبات مردمی از کشف ۱۵۳ قبضه سلاح غیرمجاز درسطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "حیدر عباس زاده" در خصوص مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز و عاملان تیراندازی ها، اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه ها و خودروها تیراندازی می کنند، با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان ها با کار اطلاعاتی و تلاش مستمر در سطح استان طی ۴ روز گذشته با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی در پی ۹۱ نفر متهم که از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

 این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۲۷ قبضه سلاح جنگی، ۱۲۶ قبضه سلاح شکاری جمعا ۱۵۳ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه یک هزار و ۷۳۶ عدد انواع فشنگ کشف شد.

وی با بیان اینکه در ۷۵ روز سال جاری، تعداد یک هزار و ۵۴۵ قبضه سلاح و ۱۶ هزار و ۵۸ فشنگ جنگی و شکاری کشف شده، اذعان کرد: طی این مدت، یک هزار و ۲۰۴ متهم نیز دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پلیس با عاملان خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته و در این امر مصمم است تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر