کد خبر: 921788 A

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از ادامه نظارت و بازرسی از صنوف تا اتمام مبارزه با شیوع کرونا خبر داد و گفت: تالار های پذیرایی می توانند به زودی فعالیت خود را پس از تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا شروع کنند.

به گزارش ایلنا، سردار "علی ذوالقدری" بیان داشت: روز گذشته جلسه ای در استانداری تهران با ریاست معاون استاندار تشکیل و در خصوص ادامه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور با همکاری سازمان های مربوطه تاکید شد.

وی با اشاره به اینکه نظارت و بازرسی از صنوف مختلف با پایان یافتن مبارزه با کرونا ادامه دارد، تصریح کرد: در این جلسه معاون استاندار تاکید کرد شیوع و گسترس کرونا ادامه دارد و مسئولان ذیربط باید به زیر مجموعه های خود تاکید کنند که حتما صنوف های مختلف پروتکل ها بهداشتی، فاصله اجتماعی و بهداشت را رعایت کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: چند گروه از دانشگاه های علوم پزشکی، بازرسان اصناف و پلیس اماکن عمومی استانداری و سازمان حمایت برای بازررسی از صنوف شهر تهران تشکیل خواهد شد و وظیفه این گروه مراجعه به محل های اصناف و بررسی رعایت موارد بهداشتی و پروتکل های ستاد مبارزه با کرونا توسط متصدیان صنوف است.

سردار ذوالقدری افزود: آمارها نشان می دهد تعداد فوتی ها و بیماران کاسته شده ولی تعداد افراد مبتلا شناسایی شده افزایش یافته است که این حاکی از ادامه شیوع و گسترش این بیماری است. بنابراین با بازگشایی همه صنوف اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود قطعا با مشکلات عدیده ای روبرو خواهیم شد.

وی با بیان اینکه قرار است از طریق رسانه ها و صدا و سیما مسئولان تذکرات لازم و لزوم توجه بیشتر به موارد بهداشتی را مطرح کنند، ادامه داد: بازرسی های مشترک احتمالا از پایان هفته جاری آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ذوالقدری در خصوص زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی، گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی تالارهای پذیرایی اندیشده شد تا این صنوف نیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی بتوانند به زودی فعالیت خود را آغاز کنند.

رئیس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر