کد خبر: 921439 A

ملکی خبرداد:

سخنگوی سازمان آتش نشانی توضیحاتی را در خصوص آتش سوزی در پارک چیتگر اعلام کرد.

جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات تکمیلی این حادثه گفت: در ساعت ۲۰:۵۹ امشب یک مورد حادثه آتش سوزی در حاشیه بزرگراه شهید همدانی بعد از چهارراه ایران خودرو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود.

وی ادامه داد: بلافاصله سه ایستگاه به محل اعلام شده اعزام شدند. در محل مشاهده شد آتش سوزی در قسمت شمالی پارک چیتگر در مقابل درب های ۴ و ۵ این پارک و در فضایی به وسعت حدود دو هزار متر اتفاق افتاده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: این قسمت محل رفت و آمد مردم نبوده و یک پروژه آبرسانی در این محل بود که مدتی پیش تعطیل شده بود اما یک کانکس مربوط به این پروژه همچنان در محل بود که این کانکس هم دچار حریق شده بود. در داخل کانکس مقداری لوله های پلاستیکی و پلی اتیلن وجود داشت این لوله ها از جنس مواد نفتی هستند و همین موضوع باعث تشدید آتش شده بود. از زمانی که نیروهای ما به محل حادثه اعزام شدند تا زمان رسیدن به محل حدود ۷ دقیقه طول کشیده بود. 

ملکی با بیان اینکه این حریق در حال حاضر اطفاء شده است، تصریح کرد: علت این حادثه در دست بررسی است و خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب وارد نشده است.​

جلال ملکی پارک چیتگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر