کد خبر: 919227 A

​فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: آمارهای ۲۴ ساعت گذشته نشان می دهد پذیرش بیماران در بخش های بهداشتی و درمانی افزایش ۳ و نیم درصدی داشته است.

 

به گزارش ایلنا، علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران گفت:در مجموع ۲۶۵ بیمار در بیمارستان های پذیرای کرونا در استان تهران پذیرش شدند که سهم بیماران عادی ۲۰۰ نفر بود و افزایش ۶۵ بیمار را در بخش های ویژه آی سی یو  افزایش نسبی را نسبت به روزهای گذشته نشان می دهد.

زالی گفت: آمارهای ۲۴ ساعته نشان میدهد سهم مراجعه کنندگان در بخش های بهداشتی و درمانی و بستری ۳ و نیم درصد را نشان میدهد که این عدد نیز نسبت به روزهای گذشته افزایش مختصر داشته است. 

فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تصریح کرد: سن فرد، میزان مواجه، سلامتی فرد و رعایت موارد بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین همه فعالیت های اجتماعی در اپیدمی ها می تواند بعلت رعایت نکردن موارد بهداشتی بالقوه خطرناک باشد.

زالی خاطرنشان کرد: شاهد این هستیم که برخی از شهروندان اخیرا در سطح شهر کمتر ملاحظات بهداشتی را رعایت می کنند. ما از همه مردم می خواهیم که در مکان های شلوغ و پرازدحام حتما موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. 

 

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر