کد خبر: 917944 A

معاون نظارت براماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت ؛

​معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت گفت: تمامی صنوف بعد از تعطیلات عید سعید فطر، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز می کنند.

 سرهنگ نادر رحمانی (معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت) در گفت وگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و دستور رئیس جمهور به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص بازگشایی صنوف پرخطر، اظهار کرد: طی مکاتبات و پیگیریهای مستمر اتاق اصناف تهران از این ستاد، در نهایت امروز مقرر شد تا تمامی صنوف بعد از تعطیلات عید سعید فطر، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کنند.

وی ادامه داد: این موضوع شامل تمام صنوف می‌شود و استثنایی وجود ندارد و حتی صنوفی که از آنها به عنوان صنوف پرخطر یاد می‌شد، با دستورالعمل جدید اجازه بازگشایی و فعالیت از سه‌شنبه هفته جاری را دارند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی تاکید کرد: تمامی واحدهای صنفی باید نسبت به ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir اقدام و کد مجوز بهداشت را دریافت و در واحد صنفی نصب کنند. فعالیت این واحدها بدون ثبت نام و دریافت کد مجوز غیر مجاز خواهد بود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت در پایان گفت: رستوران ها، اغذیه‌فروشی، طباخی و فست‌فود، گرمابه، سونا و ماساژ، تالار پذیرایی و سالن مراسم، قهوه‌خانه، چایخانه و تریا که از جمله صنوف پر خطر بوده اند، پس از تعطیلات عید سعید فطر امکان بازگشایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغی را دارند. ولیکن حق عرضه قلیان را ندارند.

 

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر