کد خبر: 917905 A

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر از مصدوم شدن ۶ نفر در پی فرار از زلزله در گچساران خبر داد.

به گزارش خبرنگار اینا، مهدی ولی پور سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: براساس اعلام گزارش سازمان اورژانس کشور ٦ نفر در پی فرار از زلزله در گچساران دچار مصدومیت شده اند.

او با اشاره به اعزام تیم های ارزیاب بیشتر به منطقه گفت: تا این لحظه  ۱۲تیم ارزیاب شامل  ۴ تیم از کهگیلویه و بویر احمد، ۲ تیم از فارس، ۲ تیم از بوشهر و ۴ تیم از خوزستان ٤  به منطقه اعزام شده اند.

ولی پور با اشاره به مناطقی که تاکنون مورد ارزیابی قرار گرفتند، گفت: در استان کهگیلویه و بویر احمد شهرستان گچساران و سعادت آباد مورد ارزیابی قرار گرفتند و هیچ خسارات جانی گزارش نشد.  برخی از دیوارها در شهرستان گچساران تخریب شدند.

او ادامه داد: در استان خوزستان شهرستان بهبهان، روستاهای شهر سردشت  ارزیابی و تعداد ٧ روستا فاقد خسارات جانی و مالی بوده است.  در استان بوشهر نیز مناطق مرزی با استان کهکیلویه و بویراحمد ارزیابی و هیچگونه خسارات جانی و مالی نداشته است.

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: در استان فارس شهرستانهای ممسنی و رستم تعداد ٨ روستا ارزیابی شدند که فاقد خسارات جانی و مالی  بوده است. درمنطقه بابا کلان ریزش کوه رخ داده است.

زلزله مهدی ولی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر