کد خبر: 917762 A

ملکی به ایلنا خبرداد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق گسترده در یک مجتمع تجاری در افسریه خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره جزئیات این خبر گفت: در پی اطلاع رسانی شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تهران در ساعت ۰۲:۱۶ بامداد امروز آتش نشانان به محل یک آتش سوزی گسترده در بزرگراه بعثت نرسیده به سه راه افسریه مراجعه می‌کنند.

وی ادامه داد: محل حادثه یک مرکز تجاری بزرگ بود که در طبقه سوم آن یک تالار پذیرایی بزرگی به وسعت ۵۰۰ الی ۶۰۰ متر قرارداشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: درحال حاضر ۷ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه ۷ دستگاه بالابر هیدرولیکی، چندین دستگاه تانکر آب به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و عوامل شهرداری منطقه در محل حادثه حضور دارند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان در کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه رسیدند، خاطر نشان کرد: زمانی که نیروهای آتش نشانی به محل حادثه می رسند تمام ۵۰۰ متر فوقانی کاملا در شعله ور بود و شعله های آتش از تمام نقاط آن به بیرون زده شده بود. همچنین صدای انفجار هم شنیده می‌شد.

به گفته وی در حال حاضر آتش کاملا خاموش شده و نیروهای آتش نشانی مدت زیادی است که به داخل نفوذ کرده اند و خطر سرایت به اطراف وجود ندارد. نیروهای آتش‌نشانی درحال لکه گیری و ایمن سازی محل هستند و تا به این لحظه مورد مصدومیت گزارش نشده است.

حریق گسترده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر