کد خبر: 917652 A

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ به ایلنا خبر داد:

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف و ضبط ۴۲۴ خودروی بدون پلاک احتکار شده طی روزهای اخیر در تهران خبر داد.

«سردار علی ذوالقدری» رییس پلیس امنیت پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره نظارت پلیس بر بازار خودرو گفت: با توجه به وضعیت نابسامان بازار خودرو در روزهای اخیر بنابر دستور فرمانده ناجا برخورد با محتکران را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به شناسایی خودروهایی بدون پلاک احتکار شده، ادامه داد: در همین راستا چندین پارکینگ در حوالی میدان انقلاب و همچنین در شرق و غرب تهران شناسایی و بالغ بر ۱۷۵ خودرو بدون پلاک کشف و ضبط شده است، در مجموع نیز از ابتدای شروع این طرح تاکنون ۴۲۴ خودروی بدون پلاک در تهران کشف و ضبط شده است.

رییس پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه همه این خودروها شامل خودروهای داخلی و خارجی بوده که بدون پلاک در این پارکینگ‌ها نگهداری می‌شدند، تصریح کرد: خودروهای کشف شده شامل پراید، پژو ۴۰۵، تیبا، ال ۹۰ ساندرو و همچنین تعدادی خودروی خارجی از جمله مزدا ۳،  لیفان، لکسوز، ام وی ام، هیوندا، دنا پلاس و چری، رانا و ... بوده است.

سردار ذوالقدری خاطرنشان کرد: با هماهنگی مراجع قضایی پرونده برای مالکان این پارکینگ‌ها تشکیل و چندین نفر نیز در همین راستا دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

وی ادامه داد: خودروهای کشف شده نیز بعد از تایید مقام قضایی به وزارت صمت یا حتی صاحبان خودرو تحویل خواهد شد. او تاکید کرد: هر گونه خودرو بدون پلاک در پارکینگ احتکار محسوب می‌شود.

انقلاب خودرو کشف و ضبط دنا فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر