کد خبر: 917272 A

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری شروری که با انتشار ویدیویی از خودش به همراه اسلحه اقدام به فحاشی به شهروندان یکی از شهرستان‌های استان تهران کرده بود، خبر داد.

سردار علی ذوالقدری (رییس پلیس امنیت تهران بزرگ) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این خبر گفت: اخیرا یکی از اوباش شهر تهران پس از درگیری با تعدادی از اراذل و اوباش، در مکانی با اسلحه وینچستر در حالی که از حالت طبیعی خارج بود، اقدام به فحاشی و توهین به شهروندان یکی از شهرستانهای شرق استان تهران کرده و تصاویر آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود. 

 وی با بیان اینکه در فیلمی که از این فرد در فضای مجازی پخش شده، در حالی که اسلحه در دست دارد به مردم شریف این منطقه توهین کرده است، ادامه داد: تیمی از ماموران پلیس امنیت رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده و پس از بررسی های انجام شده این شرور سابقه دار روز چهارشنبه هفته گذشته توسط ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران در حوالی چالوس دستگیر و با تشکیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی هشدار می دهیم هرگونه رجز خوانی و انتشار کلیپ های اوباشگری در فضای مجازی توسط پلیس رصد و با خاطیان برخورد خواهد شد.

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ سردار علی ذوالقدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر