کد خبر: 917124 A

سرهنگ رحمانی خبر داد:

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از احتمال محدودیت در محور چالوس خبرداد.

سرهنگ نادر رحمانی (رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا) در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: با توجه به تعطیلات عید سعید فطر شاهد افزایش سفر هستیم. 

وی ادامه داد: توصیه های مسئولان بهداشتی مبنی بر عدم سفر است و اینکه موضوع فاصله گذاری اجتماعی همچنان در دستور کار مسئولان است، اما بخشی از هموطنان هم سفرهای خود را آغاز کرده اند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به اقدامات پلیس راه کشور تصریح کرد: پلیس راهور با توجه به پیش بینی این سفرها تمهیدات لازم را برای تعطیلات در نظر گرفته و آمادگی کامل را دارد تا هرگونه ترافیک در محورها مدیریت شود و شهروندان کمترین مشکل را در ترددها داشته باشند.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در محور چالوس با اشاره به احتمال محدودیت در برخی محورها خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های پلیس راهور این است که برای تخلیه بار ترافیکی از سمت جنوب به شمال در صورت لزوم محور یک طرفه شود.

سرهنگ رحمانی یادآور شد: برنامه ریزی ما این است که از ساعت ۱۳ تردد خودروها از سمت مرزن آباد به سمت کرج ممنوع اعلام کنیم و همچنین از ساعت ۱۶ تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه انجام شود.

سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر