کد خبر: 914409 A

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از پلمپ ۴ سفره خانه متخلف خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای  با اعلام این خبر گفت: ماموران کلانتری‌های تهران در بررسی‌های دقیق و نظارت بر اصناف اطلاع پیدا کردند که ۴ باب سفره خانه و قهوه خانه در شرق تهران به صورت پنهانی و چراغ خاموش اقدام به فعالیت کار خود هستند و این در حالی است که با توجه به پروتکل صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت این اصناف خارج از قوانین و پروتکل صادر شده است.

وی افزود: بررسی های دقیق صحت این اخبار را همراه داشت و مشخص شد روزانه ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر در این مغازه ها حضور دارند که هماهنگی های لازم برای پلمپ این مغازه ها صادر شد و عصر روز جمعه بیست و ششم اردیبهشت ماه در عملیات های همزمان و هماهنگ ۴ باب مغازه پلمپ شده و نفرات دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام پلیسی به اصناف متذکر شد: همه اصناف باید پروتکل صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا کنند و ماموران کلانتری ها در صورت مشاهده تخلف اصناف اقدام به انعکاس موضوع به مراجع ذیصلاح می نمایند.

سرهنگ موقوفه ای در پایان گفت: از مردم و اصناف می خواهم که قوانین و پروتکل های صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند تا از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر