کد خبر: 913616 A

بنا بر اعلام سازمان هواشناسی کشور، از روز یکشنبه با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، در سواحل دریا بارش باران و کاهش محسوس دما رخ می‌دهد.

به گزارش ایلنا و بنابر اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور، امروز (۲۵ اردیبهشت ماه) و فردا (۲۶ اردیبهشت ماه) در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال شرق و شنبه (۲۷ اردیبهشت ماه) در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات جنوب شرق بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

از بعدازظهر یکشنبه (۲۸ اردیبهشت ماه) با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، در سواحل دریا بارش باران و کاهش محسوس دما رخ می‌دهد.

دوشنبه (۲۹ اردیبهشت ماه) بر شدت بارش در سواحل مرکزی افزوده خواهد شد و علاوه بر آن در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی و شمال شرق نیز بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین بنا بر این گزارش، فردا (۲۶ اردیبهشت ماه) آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد همراه و دما بین ۲۷ و ۱۴ درجه سانتیگراد متغیر است. در روز شنبه (۲۷ اردیبهشت ماه) آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و گاهی با وزش باد همراه است. دما در این روز کمی افزایش می‌یابد و در گرم‌ترین زمان به ۲۸ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۱۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر