سرخط خبرها:
کد خبر: 897567 A

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ، از پلمب یک کافه رستوان متخلف در شمال پایتخت خبر داد و گفت: متصدی این واحد صنفی بر خلاف مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا کافه رستوران را باز به مشتریانش قلیان عرضه می کرد.

به گزارش ایلنا،  سرهنگ"نادر مرادی" گفت: شب گذشته بیست و دوم فروردین ماه ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به بازدید و نظارت از واحد های صنفی در شهر تهران پرداختند که با باز بودن یک کافه رستورانی در حوالی ولنجک برخورد کردند.

وی افزود: بررسی اولیه حکایت از این داشت، متصدی کافه رستوران علاوه بر فعالیت غیر مجاز و باز کردن واحد صنفی، به مشتریانش قلیان نیز عرضه می کند و حدود ۲۰ مرد نیز در محل حاضر می باشند.

این مقام انتظامی با اشاره به اخذ دستور قضائی، گفت: پس از محرز شدن تخلفات صورت گرفته و همچنین بی توجهی متصدی واحد صنفی به مصوبات طرح سراسری فاصله گذاری اجتماعی، این واحد صنفی پلمپ و متصدی کافه رستوران برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در پایان، از شهروندان خواست: با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ پلیس را در تامین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.

سرهنگ نادر مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر