کد خبر: 897489 A

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران:

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: بیشتر مسافران بدون ماسک و دستکش هستند که از آن‌ها درخواست می‌شود از ملزومات بهداشتی استفاده و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

به گزارش ایلنا، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اجرای فاصله گذاری اجتماعی در تمامی ایستگاه‌ها و قطارها گفت: نکته مهم استفاده از ماسک دستکش برای همه مسافران مترو است. بیشتر مسافران بدون ماسک و دستکش هستند که از آن‌ها درخواست می‌شود از ملزومات بهداشتی استفاده و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه درباره وضعیت سرویس دهی مترو تهران در 23 فروردین ماه، توضیح داد: از ابتدای صبح تاکنون مشکلی درباره جابه‌جایی قطارها رخ نداده است. در ساعات اوج سفر، تعدادی از ایستگاه‌های تقاطعی با افزایش مسافران مواجه‌اند.

کاهش سرفاصله قطارها با افزایش تقاضای سفر

او با تأکید براینکه زمان بندی سرفاصله قطارها براساس تقاضای سفر تعیین می‌شود، گفت: بنابراین با توجه به افزایش مسافر، سرفاصله قطارها نسبت به روزهای گذشته و ایام تعطیل کاهش یافته است.

نوبخت از مبتلایان به بیماری کرونا درخواست کرد که از شبکه حمل و نقل عمومی استفاده نکنند تا سلامت دیگر هموطنان به خطر افتاده نشود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران حومه در پایان یادآور شد: اگر ظرفیت مسافر قطاری تکمیل بود، مسافران منتظر قطار بعدی بمانند و به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی به ازدحام قطارها افزوده نکنند. همچنین مسافران برای پیاده و سوار شدن به قطارها، تک به تک این کار را انجام دهند. برای استفاده از پله برقی‌ها هم با فاصله از یکدیگر بایستند تا مشکلی ایجاد نشود.

مترو فرنوش نوبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر