کد خبر: 896118 A

فرمانده انتظامی استان قم با صدور اطلاعیه ‌ی ضمن تبریک میلاد با سعادت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) از تشدید اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "عبدالرضا آقاخانی" اظهارداشت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر تعطیلی اماکن متبرکه و مقدسه از جمله مسجد جمکران در نیمه شعبان، اجرای دستورالعمل فاصله گذاری اجتماعی توسط پلیس قم تشدید و از ورود هرگونه وسایل نقلیه جلوگیری بعمل خواهد آمد.

وی افزود: پلیس قم به منظور مقابله با شیوع و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با ایجاد محدودیت های ترافیکی از ورود خودروهای غیربومی و همچنین کاروان های زیارتی به داخل استان جلوگیری و در صورت تخلف ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به مبدأ بازگردانده خواهند شد.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: دراین طرح ترافیکی که از روز چهارشنبه بیستم فروردین ۹۹ از ساعت ۰۸۰۰ تا پایان روز پنج شنبه با قاطعیت اجرا خواهد شد، ورود تمامی وسایل نقلیه بومی به محدوده رینگ مسجد مقدس جمکران ممنوع بوده و در صورت ضرورت این طرح در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) اعمال خواهد شد.

سردار آقاخانی اضافه کرد: از هموطنان و شهروندان عزیز در خواست می شود با ماندن در خانه، خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی را در اجرای هر چه بهتر ماموریت ها یاری کنند تا شاهد قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس در سراسر کشور باشیم.

فرمانده انتظامی استان قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر