کد خبر: 891356 A

رییس پلیس راه کشور از کاهش 15 تا 20 درصدی به صورت تقریبی با اجرای طرح ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استانها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسینی (رییس پلیس راه کشور) درباره طرح ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استانها گفت: وضعیت تردد در کلیه محورهای مواصلاتی کشور متناسب است. هم اکنون در تمامی ورودی و خروجی استانها طرح محدودیت تردد در حال اجراست و مشکل خاصی نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: اجرای طرح سخت نبود و پیش‌بینی می‌شد که این طرح با استقبال مردم مواجه شود. چند روزی است که مطالبه مردم اجرای یک طرح ترافیکی و الزام آور بود که به هر حال هموطنانی که جدی نمی‌گرفتند با محدودیت مواجه شوند. امشب ساعت 24 آمار تردد را از سامانه‌های ترددشمار سطح کشور جمع‌آوری می‌کنیم.

سردار حسینی گفت: روز گذشته 57 درصد کاهش تردد را داشتیم. انتظار ما این است که عدد کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل باید خیلی بیشتر باشد و ما فردا صبح هم نسبت به سال قبل و هم روز گذشته بررسی می‌کنیم. اما به طور کلی بیش از 15 تا 20 درصد به صورت تقریبی کاهش تردد را داشته‌ایم.

وی ادامه داد: همکاران ما به صورت 24 ساعته حضور دارند و ما امیدواریم بدون هیچ مسئله خاصی این بحث اجرای محدودیت‌ها انجام شود. در کل ساعت شبانه روز بحث محدودیت‌های تردد در ورودی و خروجی استانها انجام می‌شود.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: بحث تهران و البرز مورد پرسش بسیاری از افراد است چراکه بسیاری از افرادی که در کرج هستند در تهران شاغل هستند از همین رو تا اطلاع ثانوی هیچ ممنوعیت ترددی بین تهران و البرز و شهرهای اقماری وجود ندارد.

کرونا سردار حسینی رییس پلیس راه کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر