کد خبر: 890536 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 200 میلیارد ریال اموال مسروقه و استرداد آن ها به مال باختگان در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار" مهدی معصوم بیگی" گفت: علی رغم اینکه سال جدید را با شرایط متفاوت تری آغاز کردیم و بیشتر ظرفیت و توان فرماندهی انتظامی استان اصفهان در بخش کمک به پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بکارگرفته شده بود اما از نظارت بر تحرک مجرمان نیز غافل نمانده و با کسانی که از این موقعیت سؤ استفاده کرده و قصد برهم زدن امنیت و آرامش مردم را داشتند برخورد جدی و قاطعی را انجام دادیم.

وی از کشف 200 میلیارد ریال اموال مسروقه و استرداد آن ها به مال باختگان در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طی هفته اول فروردین ماه سال جدید خبرداد و گفت: در همین رابطه اعضای 4 باند سرقت نیز شناسایی و دستگیر شدند، عمده فعالیت متهمان در زمینه سرقت خودرو و منزل بوده است.

سردار معصوم بیگی از افزایش 7 درصدی قدرت کشف پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات خوبی که صورت گرفت و نیز راه اندازی گشت های ویژه نامحسوس در سطح معابر شهری با کاهش 9 درصدی سرقت خودرو و کاهش 20 درصدی سرقت منزل روبه رو بودیم.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی استان اصفهان، به ارتقای روند هوشمند سازی این فرماندهی برای تامین نظم و امنیت استان اشاره و خاطرنشان کرد: استفاده از تجهیزات هوشمند برای شناسایی سریع مجرمان در پلیس آگاهی استان اصفهان از برنامه های سال جاری این فرماندهی است که به طور جد آن را دنبال می کنیم و به یاری خداوند و تلاش و جدیت ماموران پلیس، اجازه عرض اندام به ناامن کنندگان جامعه و متعرضان به حقوق مردم را نخواهیم داد.

استان اصفهان پلیس آگاهی جامعه ماموران پلیس فرمانده انتظامی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر