کد خبر: 889667 A

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به انجام عملیات امدادی در ۱۵ شهر و روستا و ٥ محورکوهستانی افزود: امدادرسانی‌های لازم به ۵۲۰ نفر از افراد تحت‌تاثیر حوادث جوی ارائه شده است.

به گزارش ایلنا، مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات درباره  گزارش عملیات امدادی در حوادث جوی ۲۴ ساعت گذشته( ۱۲ ظهر امروز) گفت: ١٥ استان آذربایجان شرقی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و شمالی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، مرکزی و هرمزگان متاثر از حوادث جوی بودند.

وی با اشاره به انجام عملیات امداد و نجات در ۱۵ شهر و روستا و ٥ محور کوهستانی افزود: امدادرسانی‌های لازم به ۵۲۰ نفر از افراد تحت‌تاثیر حوادث جوی ارائه و ۷۳ تن نیز اسکان اضطراری داده شدند.

سلیمی با اشاره به انتقال  ۱۵ نفر به مناطق امن و تلاش برای یافتن یک مفقودی در بوشهر، اظهار کرد: ۷۴ تیم عملیاتی شامل ۲۶۰ امدادگر و نجاتگر خدمات لازم را به هموطنان ارائه می‌کنند.

رئیس سازمان امداد و نجات با تاکید بر تخلیه آب از ۳۳ واحد مسکونی و رهاسازی ۱۱ دستگاه خودرو از مسیر سیلاب افزود: علاوه بر آن ۱۶ دستگاه چادر، ۲۱۵ تخته پتو، ۱۱۶ تخته موکت و ۱۶۷ کیلوگرم نایلون میان متاثران از حوادث جوی توزیع شده است. یادآور می شود امداد رسانی در ۲۱ شهر و روستا همچنان ادامه دارد.

خراسان جنوبی سازمان امداد و نجات قم روستا عملیات امدادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر