کد خبر: 887037 A

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از امکان دانلود رایگان کتاب در ایام نوروز برای شهروندان تهرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجتبی دانشور، مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران در نشست خبری مجازی در خصوص برنامه های نوروزی شهرداری تهران با توجه به شیوع کرونا گفت: محور برنامه های امسال شهرداری تهران بر محور خانواده بوده و تاکید آن بر خانه ماندن خانواده ها است. در همین راستا اداره کل شهروندی فعالیت های خود را با کمک اداره کل سلامت در این خصوص شروع کرده و اداره کل سلامت هم در حوزه آموزش های مخصوص کرونا در سطح شهر و فضای مجازی اقداماتی انجام می دهد.

او با بیان اینکه کمپین‌هایی در این رابطه در نظر گرفته شده است به استفاده از ظرفیت هنرمندان خانه سینما در این زمینه اشاره کرد و گفت: در برنامه های مناسبتی نوروز کمپین هایی را داریم که اولین برنامه آن مربوط به آیین چهارشنبه سوری است.کمپین بعدی این اداره مربوط به پنجشنبه آخر سال است و با توجه به شرایط ویژه از مردم می خواهیم در خانه بمانند و زنجیره انتقال ویروس را قطع کنند و به این ترتیب از خانواده‌هایشان مراقبت کنند.

دانشور ادامه داد: در نوروز با شبکه پویا برنامه مشارکتی را تدارک دیدیم و سعی می کنیم بچه ها را سرگرم کنیم و سعی می کنیم با برگزاری مسابقات تعاملی در سنین مختلف و با پدر و مادرها در قالب پیام ها و کلیپ ها در خانه ماندن و رعایت مسائل بهداشتی را ترغیب کنیم.

او ادامه داد: در دو هفته گذشته اهدای کتابهای صوتی با کمک دو اپلیکیشن آغاز شده و با اجرای این برنامه امکان دانلود بیش از ۸ هزار کتاب فراهم است که با درج کد شهرداری تهران رایگان دریافت می شود و این امکان در نوروز نیز ادامه خواهد یافت.

دانلود رایگان کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر