کد خبر: 884251 A

از سوی روابط عمومی انجام شد؛

روابط عمومی استانداری، ابتلای استاندار تهران و معاونانش به کرونا را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استاندار تهران، امین بابایی در مورد انتشار برخی اخبار مبنی بر ابتلای استاندار تهران و معاونانش به کرونا ویروس اظهار داشت: استاندار تهران به عنوان مسئول سلامت مردم استان در جلسات مقابله با کرونای استان حضور فعال دارد و مشغول رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم می باشد، همچنین معاونان ایشان نیز با رعایت نکات بهداشتی در قالب کارگروه های مختلف امور مردم را پیگیری می‌کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری تاکید کرد: بر اساس تاکیدات استاندار تهران از شهروندان استان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات بهداشتی از ترددهای غیرضرور اجتناب کنند تا از گسترش و شیوع بیماری کرونا جلوگیری شود.

بابایی از رسانه‌ها درخواست کرد که در این شرایط ضمن اطلاع‌رسانی درست و به‌موقع، با بررسی صحت و سقم اخبار از انتشار اخباری که سبب تشویش اذهان عمومی می‌شود، پرهیز کنند.

ویروس کرونا که رسما کووید– ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد. این ویروس تاکنون به بیش از ۱۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

براساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون ۸ هزار و ۴۲ نفر در کشور به ویروس‌کرونا مبتلا شده و ۲۹۱ نفر به‌علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند و همچنین تعداد بهبودیافتگان به ۲ هزار و ۷۳۱ نفر رسیده است.

کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر