کد خبر: 873082 A

فرمانده مرزبانی ناجا از ازدواج 110 زوج جوان مرزبان در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: تکلیف است بخشی از خدمات رفاهی به خصوص محل سکونت مرزبانان در مرزها را تأمین کنیم.

به گزارش ایلنا، سردار "قاسم رضایی" در مراسم جشن ازدواج 110 مرزبان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ارج نهادن به مقام خانواده، گفت: در مرزبانی خانواده از جایگاه ویژه ای برخوردار است چراکه خانواده‌ها نقش موثری در پشتیبانی مرزبانان و برقراری امنیت مرزها ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به جشن ازدواج 110 مرزبان استان سیستان و بلوچستان، افزود: از شما همرزمان پایور و وظیفه و همسرانتان و همچنین دست اندرکاران برگزاری این مراسم که در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان تلاش کرده اند، قدردانی می‌کنم.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: خوشبختی عبارت است از احساس آرامش و شعف، مجلس امروز که بی‌ریا و بدون اسراف انجام شد، شادی خداوند را در بر دارد، جلسه‌ای که با قرآن و صلوات خاصه امام رضا (ع) شروع شود زندگی را پایدار تر می کند.

وی در ادامه به مقوله محبت در ازدواج پرداخت و اظهار داشت: زوج‌ها باید قدر این محبت که خدا در دل آنها قرار داده است را بدانند چراکه یک تحفه الهی است، اگر در زندگی محبت وجود داشته باشد، سختی بیرون از خانه نیز آسان خواهد شد.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: وقتی همکاران من به صورت شبانه‌روزی در مرزها انجام وظیفه می‌کنند، همسر برای فرزند نقش پدر و مادر را دارد و با تحمل تنهایی، از خودگذشتگی و ایثار می‌کند، بر ما هم تکلیف است بخشی از خدمات رفاهی به خصوص محل سکونت را تأمین کنیم.

سردار رضایی توصیه کرد: استکبار به طور جد به دنبال این است که حریم خانواده را در ایران اسلامی تضعیف کند بنابراین باید از حریم زندگی مراقبت کرد.

ازدواج استان سیستان و بلوچستان سیستان و بلوچستان جوان خدمات رفاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر