کد خبر: 871648 A

با حضور مدیرکل زندان‌های استان تهران؛

پروژه‌های عمرانی ندامتگاه دماوند با حضور مدیرکل زندان‌های استان تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا، سیدحشمت اله حیات الغیب در مراسم افتتاح پروژهای عمرانی ندامتگاه دماوند اظهار داشت: زیباسازی و بهسازی محلی که مددجو بایستی بر اساس حکم قضایی مدتی درر آن اقامت داشته باشد، عامل موثری در تقویت روحیه و نیز ایجاد حس اعتماد به نفس آنان در راستای تغییر رفتار های مجرمانه و دستیابی به اهداف اصلاحی و تربیتی خواهد شد.

مدیر کل زندان های استان تهران در آیین افتتاح پروژهای عمرانی ندامتگاه دماوند که با حضور معاونین اداره کل، فرماندار، مسئولین حوزه های قضایی و مسئولان آن شهرستان برگزار شد، ضمن تأکید بر ضرورت ارتقای امنیت و اقدامات تربیتی جهت مدجویان گفت: احساس آرامش خاطر، ارتقای روحیه نشاط و و حس امنیت، یکی از نیازهای مددجویان و مهم ترین شاخص کیفیت و زیبایی بصری است.

سیدحشمت اله حیات الغیب افزود: زیباسازی و بهسازی محلی که مددجو بایستی بر اساس حکم قضایی مدتی در آن اقامت داشته باشد و رسیدگی بیشتر به وضعیت بهداشتی، فرهنگی و نیز اشتغال مددجویان، علاوه بر تحقق اهداف راهبردی سازمان زندان ها عامل موثری در تقویت روحیه و نیز ایجاد حس اعتماد به نفس آنان در راستای تغییر رفتار های مجرمانه و دستیابی به اهداف اصلاحی و تربیتی خواهد بود.

وی تأکید کرد: افزایش و توسعه این فضا به ندامتگاه دماوند سبب ارتقاء سطح معنوی و علمی مددجویان می شود و بهبود امکانات و فضای فیزیکی زندان ضمن ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه‌های اصلاحی و تربیتی تأثیرپذیری مددجویان از آموزش‌ها را بیشتر می نماید.

مدیرکل زندان‌های استان تهران نیز در این مراسم با ارائه گزارشی مختصر از روند ساخت اندرزگاه و مجتمع آموزشی، فرهنگی و کارگاهی ندامتگاه دماوند اظهار داشت: مجموعه جدید به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع شامل فضای خوابگاهی، نمازخانه، کلاس‌های آموزشی، کتابخانه، بخش بهداشت و درمان و مجتمع کارگاهی احداث، به بهره برداری رسید.

همچنین علاوه بر اندرزگاه جدید، اتاق مانیتورینگ، سالن ملاقات، سالن کنفرانس و کارگاه خیاطی نیز افتتاح شده، مورد بهره برداری گرفت که خوشبختانه با راه اندازی این مجموعه، با فضای بسیار مناسب تمام زندانیان دارای تختخواب بوده و دیگر زندانی کف خواب در ندامتگاه دماوند نخواهد بود.

ندامتگاه دماوند سیدحشمت اله حیات الغیب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر