کد خبر: 871441 A

رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد:

رئیس سازمان امداد و نجات درباره آخرین وضعیت رسیدگی به افراد مناطق درگیر برف و کولاک گفت: تاکنون به ۱۶۳ محور کوهستانی و ۲۵۶۱۰ نفر امدادرسانی شده است.

به گزارش ایلنا، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات درباره آخرین وضعیت امدادرسانی‌های در مناطق درگیر کولاک و برف از ۱۹ تا ۲۴ بهمن ماه ساعت ۰۶:۳۰  گفت: در حال حاضر ٢٢ استان (آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری،خوزستان، خراسان شمالی،زنجان،سمنان،قزوین،قم،کردستان،کرمانشاه،کرمان ، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان،گیلان،لرستان،مازندران و همدان) متاثر از برف و کولاک هستند.

وی ادامه داد: تا کنون به ۱۶۳ محور کوهستانی و ۲۵۶۱۰ نفر امدادرسانی شده است. ۱۲۱ نفر به مناطق امن و ۳۲ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند. همچنین به ۷۱۳۰ نفر اسکان اضطراری داده شده و ۸۴۹ دستگاه خودرو از کولاک و برف رها سازی شده‌‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات توضیح داد:  تا کنون ۱۸۸۷ نفر در قالب یک تیم به مناطق اعزام شدند. همچنین  پتو:٥٩١٤تخته، ،‌بسته غذایی:٥٠٦٨ بسته، خرما : ٢٣٤٦ کیلوگرم، نان:٢١١٨٠قرص،‌ آب معدنی : ٨٢٠٧ بطری، بیسکوییت : ١٤٢٥٦ بسته،‌ کنسروجات :٥٦٦٢ قوطی به مناطق درگیر برف و کولاک ارسال شده است.

امدادرسانی در اردبیل و گیلان ادامه دارد.

 

 

 

استان آذربایجان شرقی خرما سازمان امداد و نجات اردبیل برف و کولاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر