کد خبر: 870384 A

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن پیام محمودی بدین شرح است:

پیروزی انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگترین رویدادهای جهان به شمار‌می رود.رویداد و اتفاقی که در سطح جهان تغییر و تحولات زیادی را ایجاد کرد. کوتاه شدن دست دول غربی و  آمریکای جنایتکار از خاک میهن عزیزمان و توانمندسازی نیروهای داخلی ،ایجاد ثبات در منطقه خاورمیانه وچه بسا در دنیا ، خود کفایی داخلی و ...... تنها گوشه‌ای از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام خمینی (ره) با پیام برابری و برادری در جهان اسلام و حمایت از مستضعفان قدم برداشت و سرانجام پس از فتح دلهای مسلمانان نهال انقلاب را با دستان خود کاشت.حالا این نهال به درختی تنومند تبدیل شده است که سایه آن نه تنها بر سر ایرانیان غیور و غیرتمند افکنده شده بلکه پناهندگانی که سالهاست به برکت این نظام مقدس در ایران زندگی می‌کنند از این امنیت ،آسایش و آرامش استفاده می‌کنند.

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور به عنوان جزئی از بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طی سالیان گذشته رهنمودهای انسانی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین مقام معظم رهبری سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه کوشش نموده است که با تلاش بی وقفه با رسیدگی به امور پناهندگان شرایطی را به وجود بیاورد که هرکدام از اتباع و مهاجرین خارجی سفیران انقلاب اسلامی در جهان باشند.

در طی سالیان گذشته جمهوری اسلامی ایران با توجه به نگاه انساندوستانه و بشردوستانه حضرت امام (ره) در حوزه‌های مختلف بهداشتی ،معیشتی ،آموزشی و...... پناهندگان قدم‌های بزرگ و مؤثری را برداشته است و این امر زمانی میسر شد که انقلاب اسلامی ایران از دل مردم شهیدپرور این خاک سربرآورد و شکل گرفت.

اینک در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی ،این ایام مبارک را که به تعبیر امام خمینی (ره) یوم الله است تبریک گفته و  اعلام می‌داریم امروزه با همه پستی و بلندی‌هایی که ایران به خود دیده است همچنان پایبند به آرمان‌های نظام مقدس اسلامی هستیم و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری پرچم ایران اسلامی همیشه سرافراز خواهد ماند.

مهدی محمودی ، مدیرکل اموراتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر