کد خبر: 870282 A

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ترافیک در آزادراه قزوین+_کرج_تهران سنگین است، گفت: بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۱۷ استان کشور گزارش شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه  و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران گزارش شده است، ادامه داد: کاربران ترافیکی با توجه به احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی در این مسیرها با احتیاط تردد کنند.لازم به ذکر است جهت تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها تصریح کرد: ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و در محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی خاطرنشان کرد: بارش برف و باران در محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، ایلام، اردبیل، کردستان، زنجان، قزوین، کرمانشاه، همدان، لرستان، خراسان شمالی، مرکزی، تهران، قم، مازندران، گلستان و گیلان پیش‌بینی می‌شود. همچنین در محورهای استان های هرمزگان و کرمان بارش باران گزارش شده است.

 

 

سرهنگ رحمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر