کد خبر: 866607 A

جواهریان مطرح کرد؛

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: به درخواست انجمن‌ها که آموزش طرح پروپوزال و تامین منابع مالی بود، در دولت دوازدهم پاسخ داده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا جواهریان معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در اختتامیه هشتمین دوره آموزشی و تخصصی تشکل‌های اجتماعی زنان و خانواده در محل هتل المپیک گفت: حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد و افزایش تعامل آنها با یکدیگر و با دولت از وظایف مهم معاونت زنان بوده است که به وسیله رئیس جمهور ابلاغ شده بود.

وی در ادمه افزود: این نشست‌ها از دولت یازدهم با عنوان حمایت‌های شبکه‌ای شروع شد. در آن زمان انجمن‌ها تقاضای آموزش جهت تامین مالی و طرح پروپوزال را از ما داشتند که به درخواست آنان پاسخ دادیم.

جواهریان گفت: از مدیران کل استان‌های معاونت امور زنان و خانواده خواسته شده که انجمن‌ها را به ما معرفی کنند. آنها انجمن‌هایی را که به وسیله زنان مدیریت می‌شوند یا با موضوع زنان و کودکان فعالیت می‌کنند را به ما معرفی کنند. تاکنون هشت استان دوره‌های مذکور را گذرانده‌اند. استان‌های سیستان و بلوچستان و زاهدان در انتظار برگزاری این جلسات هستند. تاکنون ۱۲۰۰ نفر از ۱۲۰۰ انجمن‌ مختلف دوره تشکل‌های اجتماعی زنان و خانواده را گذرانده‌اند که این افراد سفیران ما برای انتقال آموخته‌ها در انجمن‌های خودشان است.

وی در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم هدف اصلی معاونت زنان و دولت را که تیمی عمل کردن انجمن‌ها و افزایش تعامل آنها با نهادهای دولتی است را محقق کنیم.

 

خانواده رئیس جمهور زنان سیستان و بلوچستان هتل المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر