کد خبر: 863260 A

سردار رحیمی در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: به مدیران سایت‌های دیوار و شیپور هشدار می‌دهیم که ساز و کار و سامانه نظارتی جدی برای این سایت‌ها ایجاد کنند.

"سردار حسین رحیمی" رییس پلیس تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره تخلفات سایت دیوار و شیپور گفت: ما به مدیران آنها مجددا تذکر و هشدار داده‌ایم. این سایت‌ها در بخش‌های مختلف متاسفانه تخلفاتی را دارند و همه این تخلفات ناشی از عدم نظارت مدیران این سایت‌ها بر مجموعه‌ای است که ایجاد کرده‌اند. نمی‌شود که مجموعه‌ای را ایجاد کنند، اما نظارتی بر آن نداشته باشند و برای پلیس و دستگاه قضایی بهانه بیاورند.

وی ادامه داد: من به مدیران این سایت‌ها هشدار جدی می‌دهم که باید ساز و کار و سامانه جدی برای نظارت بر این سایت‌ها ایجاد کنند. درست است که ما این‌ها را احضار کرده بودیم، اما پرونده‌شان مفتوح است و بررسی‌های ما ادامه دارد و طبیعتا اگر کنترل لازم را نداشته باشند، برخورد پلیسی و قضایی با آنها انجام خواهد شد.

رییس پلیس پایتخت درباره ارجاع پرونده‌های مرتبط با سایت‌های دیوار و شیپور به شورای حل اختلاف گفت: برخی پرونده‌های حقوقی و مسائل جزیی به شورای حل اختلاف ارجاع می‌شود.

سردار رحیمی همچنین در پاسخ به  سوالی درباره قاچاق دارو گفت: ما با هر نوع قاچاق در هر زمینه‌ای باشد برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین به تحریم دارو از سوی آمریکا اشاره  کرد و گفت: رفتار ناشایست آمریکا و هم‌پیمانانش در رابطه با داروهای خاص بسیار ناپسند است.

وی همچنین درباره خرید و فروش دارو در فضای مجازی و باندهای قاچاق دارو گفت: اخیرا طرحی در زمینه برخورد با داروهای قاچاق را اجرا کرده و ضربه سنگینی به قاچاق‌چیان وارد کرده‌ایم و این رویه را ادامه خواهیم داد.

سردار حسین رحیمی سایت دیوار و شیپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر