کد خبر: 861485 A

با حکم وزیر آموزش‌ و پرورش؛

در حکمی از سوی وزیر آموزش‌ و پرورش مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

به گزارش ایلنا، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش‌ و پرورش با صدور حکمی، فریبرز حمیدی را به عنوان مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت آموزش و پرورش منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

«جناب آقای فریبرز حمیدی

با سلام

نظر به اجرای قانون «انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات»در دولت تدبیر و امید و مطابق با ماده 7 آیین‌نامه ماده 8 قانون موصوف؛ به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان "مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات" در وزارت آموزش‌ و پرورش منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار دارد ضمن بهره‌گیری از توان و ظرفیت تخصصی و کارشناسان حوزه و برقراری همکاری‌های سازنده با معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز وادارات کل تابعه و نیز تعامل تنگاتنگ با کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، تمهیدات لازم را به‌منظور حسن اجرای مفاد قانون یادشده مبتنی بر اصول حمایت از حریم خصوصی، حفاظت از اسرار دولتی، حق دسترسی به اطلاعات و اصل ترویج شفافیت بر اساس مفاد قانون مذکور را فراهم نمایید.

از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را درراه خدمت شایسته به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسألت می‌نمایم.»

فریبرز حمیدی در حال حاضر رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش است.

حریم خصوصی روابط عمومی قانون وزارت آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر