کد خبر: 859029 A

سرهنگ آذین خبرداد:

رییس کلانتری ۱۳۴ شهرک‌قدس از دستگیری نگهبان دانشگاه امام صادق(ع) خبر داد که مسئول تدارکات دانشگاه را به قتل رسانده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ آذین در تشریح خبر بیان داشت: حدود ساعت ۲۰ افرادی که در همسایگی دانشگاه زندگی می‌کردند با مرکز فوریت‌های پلیس(۱۱۰) تماس گرفته و وقوع قتلی را اعلام کردند  

وی افزود: بعد از این تماس، تیم عملیات کلانتری در محل حاضر، تحقیقات آغاز و مشخص شد که درگیری بین دو نفر از کارمندان این دانشگاه بوده است.

این مقام انتظامی گفت: طی یک عملیات پلیسی، متهم در خیابان خوردین دستگیر و به قتل اقرار  و علت قتل را هم اختلاف مالی و کاری عنوان می‌کند.

وی گفت: قاتل که فردی ۴۴ ساله است می‌گوید که من نگهبان دانشگاه امام صادق بودم و مقتول که فردی ۴۷ ساله است مدیر عمومی و مسئول تدارکات دانشگاه امام صادق(ع) بوده که از مدت‌ها قبل با هم اختلاف مالی و کاری داشتیم.

سرهنگ آذین تصریح کرد: این متهم در بخش دیگری از اظهاراتش عنوان کرد که شب هنگامی که مسئول تدارکات(مقتول) محل را ترک کرده و قصد رفتن به خانه را داشته درگیری بین ما پیش آمد و با یک میلگرد به سر او ضربه وارد کردم که این ضربه موجب کشته‌شدن و جان باختن او شد.

رییس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در پایان افزود: با توجه به اقرار متهم، پرونده در اختیار مرجع قضائی برای رسیدگی بیشتر قرار گرفت.

قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر