کد خبر: 858982 A

وزیر آموزش‌وپرورش:

وزیر آموزش‌وپرورش عنوان کرد که بودجه این وزارتخانه از مشکلات ساختاری رنج می‌برد

 به گزارش ایلنا، محسن حاجی میرزایی عصر امروز در آئین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس و مدیرکل دفتر بودجه که در سالن اجتماعات ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: شهید سلیمانی در دوره حیات و هم در دوره شهادتش برای جامعه پر از برکت بود و جوششی را در جامعه ایجاد کرد. وی الگوی خوبی برای مسئولین بود .

 

وی با تشکر از حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی عسگری و تجلیل از زحماتش افزود: همچنان از خدمات علی عسگری در آموزش ‌و پرورش استفاده خواهیم کرد.

حاجی‌میرزایی تصریح کرد: مجلس یک‌نهاد تأثیرگذار در جامعه است و هرچه تعامل آموزش‌وپرورش با این نهاد بیشتر باشد اثرات بهتری برای آموزش‌وپرورش خواهد داشت لذا با توجه به سوابق درخشانی که در اوحدی سراغ داریم امیدوارم تعامل خوبی با مجلس داشته باشیم.

وی به انتصاب مدیرکل بودجه اشاره و ادامه داد: بودجه آموزش‌وپرورش از مشکلات ساختاری رنج می‌برد لذا باید برای اصلاح ساختار بودجه تلاش کنیم. پست و عنوان شغلی برای هیچ‌کس پایدار نیست و افراد به‌سرعت جابه‌جا می‌شوند لذا هنرمند کسی است که در اثنای این آمدوشدها رشد کند و کارش تجلی داشته باشد و بتواند نام نیکی از خودش به‌جا بگذارد.

حاجی میرزایی ادامه داد: کارهای ما باید بتواند ما را اعتلا ببخشد زیرا کار جلوه‌گاهی است که ما تمام ظرفیت خود را به عرصه می‌آوریم. ایجاد تغییرات پایدار در جامعه فقط از طریق آموزش‌وپرورش ممکن خواهد بود لذا مسئولیت بسیار مهمی به ما فرهنگیان داده ‌شده است.

محسن حاجی میرزایی بودجه آموزش‌وپرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر