کد خبر: 858834 A

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا:

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: حضور سربازان در نیروهای مسلح مایه سربلندی نظام است و آن ها می توانند در حل مشکلات اجتماعی، امنیتی و دفاعی کشور بسیار تاثیرگذار باشند.

به گزارش ایلنا، سردار "تقی مهری" در مراسم بدرقه مشمولان اعزامی دی ماه سال جاری، ضمن درود و صلوات بر روح طیبه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج "قاسم سلیمانی" گفت: الحمدلله جوانان کشور ما به گونه ای تربیت شده اند که داوطلبانه و مشتاقانه برای خدمت سربازی اقدام می کنند.

وی با اشاره به اینکه سردار "قاسم سلیمانی" با وجود مشغله کاری، در کمک رسانی به سیل زدگان کرمانشاه و ... حضور فعالی داشتند، افزود: حضور سربازان در نیروهای مسلح کشور مایه سربلندی نظام است و آن ها می توانند در حل مشکلات اجتماعی، امنیتی و دفاعی کشور بسیار تاثیرگذار باشند؛ به عنوان نمونه در بلایای طبیعی از جمله سیل به دفعات شاهد رشادت های سربازان بوده ایم.  

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه سرباز در قرآن مجید، نهج البلاغه و در بین آحاد مردم جایگاه مقدسی دارد، عنوان کرد: حفظ جایگاه سرباز امر مهمی است و جوانان باید در دوران خدمت مقدس سربازی ارزش های اسلام و انقلاب را حفظ کنند و در تمام عرصه ها الگویی برای دیگر جوانان باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مهری همچنین خاطرنشان کرد: مشارکت همه آحاد در دفاع از تمامیت ارضی کشور امری ضروری است و حضور جوانان در عرصه  خدمت سربازی جلوه ای از این مشارکت است.

سردار تقی مهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر