کد خبر: 858272 A

علی امام با اعلام خبر فراخوان کمیته "ساخت داخل " شرکت مترو به پیمانکاران واجدشرایط عنوان کرد: فعالیت های این کمیته به مرور منجر به کاهش هزینه تامین تجهیزات و قطعات مترو با وجود تحریم های بین المللی از طریق حمایت از ساخت داخل خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علی امام مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر فراخوان کمیته "ساخت داخل "مترو به پیمانکاران واجد شرایط عنوان کرد: از ابتدای سال 1398 کمیته ای به نام "ساخت داخل " با هدف تکیه بر توانمندی شرکت های ایرانی جهت تامین نیازمندی های سخت افزاری خطوط و ایستگاه های مترو ، در شرکت راه آهن شهری تهران و حومه راه اندازی شد.

او با اشاره به اینکه برنامه ها و تصمیم های این کمیته توسط هیات مدیره شرکت به طور دقیق رصد می شود، عنوان کرد: وظیفه اصلی کمیته ساخت داخل، شناخت و انتخاب پیمانکاران واجد شرایطی است که ضمن رعایت استانداردها ی مورد تایید شرکت مترو ، بتوانند تجهیزاتی همانند قطعات واگن ، آسانسور ، پله برقی و .... را با  بهترین کیفیت ممکن و هزینه ای قابل قبول از محل تولید داخل تامین کنند .

امام با اشاره به  این که هیأت مدیره شرکت مترو بر سرعت بخشیدن در بهره گیری از توان شرکت های داخلی تاکید دارد،گفت: خوشبختانه فراخوان این کمیته به شرکت های داخلی، با استقبال خوبی مواجه شده است.

براساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه( مترو)، امام در پایان تاکید کرد: ماموریت اصلی کمیته ساخت داخل، بومی سازی تجهیزات مترو در شرایط سخت تحریم های بین المللی است .فعالیت های این کمیته قرار است منجر به کاهش هزینه تامین تجهیزات و قطعات ،ارتقا توان و ظرفیت شرکت های داخلی و حمایت از ساخت داخل شود.

راه آهن روابط عمومی و امور بین الملل کاهش هزینه مترو فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر