کد خبر: 856661 A

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی خطر شرورترین اشرار عالم را از منطقه دفع کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم بزرگداشت شهادت سردار رشید سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر  آموزش و پرورش و حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ظهر امروز در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی عنوان کرد: یکی از اهداف جریان‌های استکباری الگوسازی و قهرمان سازی است، مثلا در ورزش می‌بینیم که سرمایه‌های زیادی هزینه می‌شود و در ادامه آن چنان هیجان و تحریکی به وجود می‌آوردند که حدود  ۲۰ تا ۳۰ میلیون نفر برای مسابقات جام جهان میخ کوب شوند تا به وسیله آن قهرمانی را در دنیا معرفی کنند. عناصر و جریان‌های پشت صحنه را در این بخش باید در نظر گرفت البته من با ورزش مخالف نیستم. در عین حال خداوند بدون هیچ مقدمه‌سازی ناگهان چهره‌ای را محبوب و قهرمان می‌کند که ۸۰ میلیون نفر بخاطر او به صحنه می‌آیند و کاخ سفید را به لرزه در می‌آورند.

وی با بیان اینکه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی الگویی تمام عیار است، ادامه داد: شهید آوینی می‌گوید برخی برای امام پیشین و برخی برای امام آینده سینه می‌زند اما به امام حال حاضر نیز باید توجه کرد. اولین خصوصیت‌ شهید سردار قاسم سلیمانی ولایت مداری بوده است.

رئیس محترم دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: در ولایت مداری اول باید ولایت فهمی را درک کرد، بیشترین کلاهی که سر بشریت رفته این بوده که دنبال رهبرهای بدلی رفته است، همچنین باید ولایت را باور کرد. ولایت فهمی، ولایت باوری و ولایت یاوری باید در شرایط حساس مورد توجه قرار بگیرد. حاج قاسم سلیمانی نیز این سه رکن را مد نظر داشته و مدیریت جهادی داشت.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی گفت: یکی از ویژگی‌های این شهید مدیریت بحران بود در حالی که مدیریت بحران را در دانشگاه‌های برتر جهان آموزش ندیده بود ولی در این موضوع استاد بود. او در شرایطی در سوریه قرار گرفت که این کشور در حال سقوط بود البته در عراق هم همینطور بود که به خوبی آن را مدیریت کرد. یکی از مهارت‌های ایشان مدیریت عملکرد بود. شهید سردار حاج قاسم سلیمانی خطر شرورترین اشرار عالم را از منطقه دفع کرد، اگر این اشرار در منطقه می‌ماندند خیلی خطرات مارا تهدید می‌کرد. حاج قاسم از سقوط سوریه و بغداد جلوگیری کرد، او همچنین مانع تجزیه عراق و سوریه شد.

رئيس دفتر عقيدتی و سياسی فرماندهی معظم كل قوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر