کد خبر: 856609 A

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از دپوی موادمخدر و کشف بیش از یک تن و ۱۹۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای میرجاوه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد ملاشاهی در تشریح این خبر گفت: مرزبانان این فرماندهی با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر مبنی بر دپو کردن مواد مخدر در منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند و با تشدید اقدامات کنترلی و برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، انهدام این باند بزرگ را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان با حضور در منطقه شناسایی شده، موفق شدند پس از پایش و کنترل حوزه مقدار یک تن و ۱۹۵ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل؛ یک تن و ۹۵ کیلوگرم تریاک و ۱۰۰ کیلوگرم مرفین را که به طرز ماهرانه‌ای در بین نیزارهای کنار رودخانه توسط قاچاقچیان مخفی شده بود، کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد، تصریح کرد: قاچاقچیان قصد داشتند با دپو کردن محموله مواد مخدر، آن را در فرصتی مناسب به عمق کشور منتقل کنند که با اشراف اطلاعاتی و تلاش مرزبانان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

سردار ملاشاهی با قدردانی از زحمات شبانه روزی مرزداران استان خصوصاً دلاور مردان هنگ مرزی میرجاوه که در این عملیات با رشادت و هوشمندی کامل عمل کردند، خاطرنشان کرد: مرزبانان در راستای مبارزه با مواد مخدر و برخورد با قاچاقچیان که یکی از مهمترین اولویت‌های مرزبانی نیروی انتظامی در سال ۹۸ است از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد و اجازه جولان و سرکشی به قانون شکنان و سودجویان را نخواهند داد.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر