کد خبر: 855960 A

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد؛

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در فراخوانی از ملت ایران و مبارزان جهان دعوت کرد به‌منظور درج تاریخ شهادت حاج قاسم سلیمانی در تقویم روزها و مناسبات خاص کشور پیشنهاد خود را ارائه دهند.

به گزارش ایلنا، متن این فراخوان به شرح زیر است: به مناسبت شهادت "مجاهد مخلص و عالی‌مقام"، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که فقدان ایشان زخم بزرگی را بر پیکره اجتماع فرو آورد،  دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی این حادثه دردناک را نقطه عطفی در تحکیم پیوندهای دینی و فرهنگی- اجتماعی همه عرصه مقاومت در مقابل ظلم و بی عدالتی در سطح ملی، منطقه ای و جهانی دانسته در جهت تقویت مؤلفه‌های مقاومت در نظر دارد طی فراخوانی از تمامی ملت شریف ایران و مبارزان جهان دعوت به عمل آورد تا به منظور درج تاریخ شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تقویم روزها و مناسبتهای خاص کشور، عنوان پیشنهادی خود را ارائه دهند.

 افراد علاقه‌مند می‌توانند عناوین پیشنهادی خود را به آدرس https://sccr.ir/hajqasem درج کنند.

ضمناً شماره پیامکی ۵۰۰۰۱۴۴۸ نیز آماده دریافت نظرات است. خواهشمند است عناوین پیشنهادی خود را همراه با نام و نام خانوادگی و شماره تماس در اختیار این دبیرخانه قرار دهید.

موارد اخذ شده توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از تصویب اولیه در شورای فرهنگ عمومی،‌ توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب نهایی خواهد رسید.

شورای عالی انقلاب فرهنگی قاسم سلیمانی سردار سلیمانی حاج قاسم سلیمانی شهادت حاج قاسم سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر