کد خبر: 855276 A

قاتل ۵۶ ساله؛

رییس کلانتری ۱۶۴ قائم از دستگیری مردی خبر داد که همسر خود را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "حسین مافی"  گفت: یازدهم دی ماه امسال پسر جوانی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ادعا کرد که احتمال می‌دهم پدرم دست به قتل مادرم زده و به بهانه رفتن به بانک از خانه خارج شده است.

وی افزود: با اعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم به محل اعزام شده و با مراجعه به بانک مورد نظر پدر خانواده را پس از دعوت به آرامش به کلانتری منتقل کردند و با توجه به رفتارهای مرموزی که این مرد ۵۶ ساله داشت او را هدف تحقیق قرار دادند.

رییس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: مرد ۵۶ ساله در همان تحقیقات ابتدایی به جنایتی هولناک اعتراف کرد و گفت که مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بودم تا اینکه روز گذشته با وساطت اهالی محل، خانواده‌ام مرا به خانه بازگرداندند و ظهر در خانه با همسرم تنها بودیم که از او درباره اینکه چرا مرا در بیمارستان روانی تنها گذاشته بودند بحث کردیم و در ادامه او را با دستمان خفه کردم.

این مقام پلیسی در خصوص شیوه انتقال جسد به بیرون از خانه گفت: پدر خانواده در اعترافاتش ادعا کرد پس از کشتن همسرم، به خاطر سنگینی وزن همسرم، او را به داخل حمام انتقال دادم و با ساطور و چاقو اقدام به تکه تکه کردن جسد او کرده و تکه‌های جسد را در کیسه های ۲ تا ۳ کیلویی بسته بندی کردم و سپس بسته ها را به گردنه قوچک برده و در فاصله‌های ۱۰ متر از هم به بیرون پرت کردم و به خانه بازگشتم.

سرهنگ مافی با بیان اینکه به پسر خانواده اطلاع داده شد پدرش دست به قتل مادرش زده، درباره بستری شدن پدرش در بیمارستان روانی خاطرنشان کرد:  پدرم مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بود تا اینکه اهالی محل از ما خواستند پدرمان را به خانه بیاوریم که ما نیز به بیمارستان رفته و پدرم را ترخیص کردیم. ظهر امروز من به خانه آمدم و روی در آثار خون مشاهده کردم که پدرم سراسیمه یک دستمال برداشت و شروع به پاک کردن خون‌های روی درب کرده و گفت خون دماغ شده و این در حالی بود که قالیچه کوچکی هم شسته شده بود و پدرم به بهانه رفتن به بانک از خانه خارج شد.

پسر جوان به ماموران گفت: خبری از مادرم نبود و ماجرا را با خواهرم درمیان گذاشتم که خواهرم نیز عنوان کرد با پدر تماس گرفته و ادعا کرده که مادر بیرون از خانه است که با توجه به مرموز بودن این ماجراها از پلیس کمک خواستم.

رییس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: ماموران در ادامه با راهنمایی قاتل به محل رها کردن بسته‌های جسد مادرخانواده رفتند و توانستند در تکه‌های جسد مادر خانواده را در منطقه گردنه قرچک به دست آوردند.

بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر