کد خبر: 854519 A

پیام تسلیت وزیر آموزش و پرورش:

وزیر آموزش و پرورش در پی شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی نوشت: آموزش و پرورش در سوگ فرزند ملت خواهد نشست و تاریخ سراسر افتخار و عزت او را به نسل آینده معرفی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در پی شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی نوشت: «مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا» شهادت پرافتخار «فرزند ملت، سرباز ولایت و پاسدار رشید اسلام« حاج قاسم سلیمانی بدست پلید ترین تروریست‌های جهان، نشانه بارز حقانیت جبهه اسلام و حرکت بیداری اسلامی در منطقه است.                       

سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از سالها مجاهدت در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به عنوان موثرترین فرد مبارزه با عناصر تروریسم دست نشانده آمریکا در منطقه و جهان شناخته شده بود و از این رو تمام آزادیخواهان جهان او را مدافع ملت‌ها و حافظ ارامش و امنیت در منطقه می‌دانند.

در این پیام آمده است: نهاد آموزش و پرورش در سوگ فرزند ملت خواهد نشست و تاریخ سراسر افتخار و عزت او را به نسل آینده معرفی خواهد کرد. سردار سلیمانی نماد بارز عزت، غیرت ، اخلاص، استکبار ستیزی،  دفاع از مظلوم و وطن دوستی بود. زندگی سراسر افتخار او به عنوان بخشی از گفتمان انقلاب اسلامی، برای همه معلمان ، دانش آموزان و همه آحاد جامعه، درس آموز است و باید در محتوای بسته یادگیری گنجانده شود.

اینجانب شهادت این یار وفادار ولایت  را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهور، فرماندهان سپاه پاسداران و ارتش و مردم انقلابی کشورم تبریک و تسلیت می‌گویم.

آموزش و پرورش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وزیر آموزش و پرورش ملت امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر