کد خبر: 854339 A

فرمانده مرزبانی ناجا:

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: نیروی انتظامی در یک دهه گذشته تلاش‌های فراوانی در حوزه مرز داشته که نتیجه آن در امنیت پایدار مرزهای کشور قابل مشاهده است.

به گزارش ایلنا، سردار قاسم رضایی در نشست با معاون هماهنگ کننده ناجا و معاون مهندسی ناجا در ستاد مرزبانی، به تبیین آخرین وضعیت مرزهای کشور پرداخت و اظهار داشت: نیروی انتظامی، سازمانی بزرگ با مأموریت‌های گسترده، متنوع و عمیق است که وظیفه صیانت و حراست  از مرزها را مرزبانی بر عهده دارد.

وی افزود: هدایت مأموریت‌های حساس نیروی انتظامی در کشور، ساز و کار متناسب به خودش را می‌طلبد که این نیرو با بهره‌مندی از تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سعی در اجرای ماموریت‌ها به نحو احسن دارد.

فرمانده مرزبانی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی از مأموریت‌های حساس و خطیر نیروی انتظامی، مرزبانی است. نیروی انتظامی در یک دهه گذشته تلاش‌های فراوانی در حوزه مرز داشته که نتیجه آن را در امنیت پایدار مرزهای کشور مشاهده می‌کنید.

سردار رضایی عنوان کرد: اگر بخواهیم  ماموریت‌های نیروی انتظامی را تبیین کنیم، نباید فقط به مأموریت‌های پلیسی آن اشاره کرد، بلکه باید به مأموریت‌های خطیر مرزبانی که روح حاکم بر آن نظامی و دفاعی است نیز پرداخت.

وی ساخت شهرک‌های مسکونی سازمانی را از دغدغه‌های اصلی برشمرد و افزود: ساخت خانه‌های سازمانی، یک مولفه مهم برای مرزبانان است که این دغدغه باید به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به نیازمندی‌های مرزبانی در حوزه دریا و خشکی، بر ایجاد شهرک‌های مسکونی سازمانی و حفاظت فیزیکی از مرزها تأکید ویژه کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر