کد خبر: 854019 A

طی حکمی از سوی معاون وزیر بهداشت؛

طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف به سمت سرپرست اداره فرهنگی وزارت بهداشت منصوب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در پی استعفای امیر لله گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی حکمی، حسن زائری لطف را به سمت سرپرستی مدیریت حوزه فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد.

در حکم انتصاب سرپرست اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت آمده است: «با عنایت به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات ارزشمندتان و به منظور تسهیل امور در حوزه خطیر فرهنگی، ضمن حفظ سمت، سرپرستی مدیریت حوزه فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی به جنابعالی واگذار می‌شود.

 امید است با توکل به ایزدمنان و درظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با استفاده از توانمندی‌ها و تجارب مفید کارشناسان آن حوزه و تعامل سازنده با سایر واحدهای معاونت و نیز نهادهای فرهنگی در ترویج فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و ارتقای شاخص‌های فرهنگی موفق و موید باشید.»

حسن زائری لطف پیش از این در مسئولیت های مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی همدان و مشاور معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت فعالیت می کرد.

همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از تلاش‌ها و زحمات امیر لله‌گانی؛ مدیر کل فرهنگی سابق وزارت بهداشت تقدیر کرد.

ترویج فرهنگ شاخص معاون معاون وزیر وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر