کد خبر: 853948 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: دشمن امروز داروهای بیماران خاص را تحریم می‌کند و ادعای حقوق بشر می‌کند؛ اما اسلام به ما یاد داده که جان انسان‌ها برای ما مهم است‌.

به گزارش  ایلنا، سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس پایتخت در همایش تجلیل از اسوه صبر و ایثار که امروز (چهارشنبه) در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، با بیان اینکه حضرت زینب (س) اسوه صبر، استقادمت و ایستادگی است، اظهار داشت: امروز همسران جانباران همچون حضرت زینب (س) اسوه صبر هستند؛ امروز ملت ایران بعد از هزار و ۴۰۰ سال میراث‌دار اهل بیت (ع) هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه ۲۳۰ هزار شهید تقدیم نظام کردیم، گفت: مردم ما رهرو اهل‌ بیت (ع) و ائمه اطهار هستند و راه آن‌ها را ادامه می‌دهند و هیچ‌گاه در این مسیر کوتاه نخواهند آمد و در مسیر اسلام جان خود را فدا می‌کنند‌.

وی با اشاره به اینکه‌ منافقین فراری در حوادثی‌ که در دی ۹۶ رخ داد، دلخوش به شکست جمهوری اسلامی ایران بودند و در این خیال بودند که می‌توانند سکان جمهوری اسلامی ایران را بر عهده بگیرند، گفت: دشمن نمی‌داند که ما با روحیه جهادی و انقلابی همچون دوران دفاع مقدس در برابر حوادث و رخدادها آماده هستیم و اجازه نخواهیم داد توطئه آن‌ها اجرایی شود‌.

سردار رحیمی گفت: دشمن امروز داروهای بیماران خاص را تحریم می‌کند و ادعای حقوق بشر می‌کند؛ اما اسلام به ما یاد داده که جان انسان‌ها برای ما مهم است‌.

وی خاطرنشان کرد: برای انقلاب، نظام و مسیری که حضرت زینب(س) قدم برداشته است با تمام توان حضور داریم و دفاع خواهیم کرد.

سردار رحیمی با بیان اینکه بخش زیادی از مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد مقصر آن آمریکاست، گفت: امروز عربستان و منافقین در آلبانی در فضای مجازی به‌دنبال تحریک مردم هستند و مطالب دروغ را انتشار می‌دهند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر