کد خبر: 851572 A

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۵۴۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در ۹ ماهه نخست سال خبر داد و گفت: این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۵ درصدی داشته است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ” حسن مفخمی شهرستانی”  در این باره گفت:‌ در تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، طرح ریزی های گسترده ای در اثربخشی برنامه ریزی های صورت گرفته در سطح پلیس استان اجرایی شده است.

وی با اشاره به کشف ۵۴۹ میلیون ریال در عملیات های ۹ ماهه نخست پلیس استان مرکزی بیان داشت: در این عملیات ها ۶۰۹ نفر قاچاقچی کالا دستگیر شدند و از این افراد ۴۰۵ دستگاه وسیله نقلیه توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تصریح کرد:‌ از ۶۹۴ پرونده تشکیل شده در این بازه زمانی در خصوص قاچاق کالا، ارزش ریالی ۵۳ پرونده بالای یک میلیارد ریال و ۲۰۳ پرونده ارزش بالای ۱۰۰ میلیون ریال داشته است.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان تداوم طرح های عملیاتی ویژه پلیس در مبارزه با قاچاقچیان کالا به ویژه خودروهای شوتی در سطح استان خاطر نشان کرد:‌ شهروندان در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک افراد در زمینه های اقتصادی، موضوع را برای بررسی تخصصی از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند

 

استان مرکزی مبارزه با قاچاق کالا وسیله نقلیه قاچاق کالا کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر