کد خبر: 851284 A

​وزیر بهداشت در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت عیسی(ع)، گفت: عیسی بن مریم یکی از برگزیده ترین بندگان خدا است که پیام آور صلح و دوستی بوده و در قلب همه مسلمین، جایگاهی والا و سرشار از احترام دارد.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

ناگهان عیسی به حرف آمد و گفت: من بنده خدایم، او به من کتاب مقدس داده و مرا به پیامبری برگزیده است­، وجود مرا هرجا که باشم مایه خیر و برکت قرار داده و سفارش فرموده تا زنده‌ام عبادت کنم و صدقه بدهم( آیات ۳۰ و ۳۱ سوره مبارکه مریم)

امروز ­میلاد با سعادت یکی از برگزیده ­ترین بندگان خداوند عیسی ­بن مریم است­. پیامبر مهربانی که پیام­ آور صلح و دوستی بوده و نه­ تنها در میان مسیحیان جهان، بلکه در قلب همه مسلمین نیز جایگاهی والا و سرشار از احترام داشته­، در قرآن کریم از وی و مادر عالی­ مقامش بارها به نیکی و قداست یاد شده است.

این روز بزرگ را به همه مسیحیان کشورم­، بخصوص همکاران ارجمند پزشک، پیراپزشک، پرستار، ماما، کادر خدماتی و دانشجویان عزیز مسیحی تبریک عرض نموده­، صمیمیت­، مهربانی و پیوند روزافزون پیروان همه ادیان الهی را در راستای عزت و سربلندی ایران زمین از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

کریسمس میلاد مسیح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر