کد خبر: 849683 A

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خبر داد:

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲۲۰ معتاد متجاهر در دره فرحزاد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار کیوان ظهیری در حاشیه اجرای طرح پاکسازی دره فرحزاد گفت: طرح پاکسازی معتادان متجاهر در شمال غرب تهران چند روزی است که جزو برنامه های پلیس بوده و به صورت ویژه از شب گذشته آغاز شده است تا بتوانیم جمع آوری معتادان متجاهر را در سمت دره فرحزاد و شمال غرب تهران انجام دهیم این طرح جزو برنامه‌های پلیس و تدابیر سردار فرماندهی تهران بزرگ بوده است.

وی ادامه داد: تهران بزرگ باید عاری از معتاد متجاهر باشد و این طرح شروع شده و ادامه دار خواهد بود.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تاکید کرد: ما روزانه این طرح را از ابتدای صبح به صورت ۲۴ ساعته در نقاط مختلف شهر تهران به ویژه شمال غرب و دره فرحزاد ادامه خواهیم داد و انشاالله بتوانیم در دره فرحزاد و همچنین نقاطی که ممکن است معتاد متجاهر برای استعمال مواد مخدر وجود داشته باشند جمع آوری و تحویل مراجع قضایی دهیم و معتادان متجاهر را جهت بازپروری به کمپها تحویل دهیم و این جزو برنامه پلیس است و ادامه دار خواهد بود تا بتوان پاکسازی پلیس را به طور کامل انجام داد.

ظهیری تصریح کرد: آنچه که حایز اهمیت است و باید تمام سازمانها در این راستا کمک کنند، این است که تمام سازمان‌ها مانند بهزیستی شهرداری و سایر ارگان هایی که می توانند کمک کنند، باید پای کار آمده تا بتوانیم دره فرحزاد را پاکسازی و تثبیت کنیم و محلی برای تفریح گاه مردم در نظر بگیریم. انشاالله بتوانیم به کمک سایر این دستگاه‌ها به اهداف خود برسیم.

 رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: حدود ۲۲۰ نفر معتاد متجاهر که مقدار مواد و وسایل فروش مواد دارند، جمع آوری شد.

وی در پاسخ به این سوال که برای خرده فروشان مواد مخدر در دره چه برنامه ای دارید؟ ادامه داد: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم که خرده فروشی در سطح منطقه فعالیت کنند. ممکن است تعدادی اقدام به خرده فروشی کنند که جزو برنامه هاست و به طور حتم تحت اشراف پلیس خواهد بود و با هماهنگی مراجع قضایی با آنها برخورد خواهد شد.

ظهیری تصریح کرد: طرح ما این است که بتوانیم راهی در این منطقه به کمک سایر دستگاهها ایجاد کنیم تا تفریحگاه مردم باشد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: با حضور مردم به طور حتم کسی نمی تواند عرض اندام و اقدام به استعمال مواد مخدر کند. نیاز است سایر دستگاهها کمک کنند تا هدف موردنظر ما برای ایجاد پارک در این منطقه محقق شود.

پایتخت معتاد مواد مخدر پلیس پیشگیری خرده فروشان مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر