کد خبر: 849388 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: رسما اعلام می‌کنم تا به الان هیچ مورد دانش‌آموز بازداشتی نداشته‌ایم.

«رضا روستایی» مدیر کل حراست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره بازداشت دانش‌آموزان در حوادث آبان‌ماه گفت: به هیچ وجه دانش آموزان توسط نیروهای انتظامی یا قضایی بازداشت نشده و هیچ گزارشی دراین خصوص به ما نرسیده است.

وی گفت: حق و حقوق دانش آموزان و همکارامان برای ما مهم است و حتما در این زمینه با دقت برخورد خواهیم کرد.

هیچ دانش‌آموز بازداشتی نداریم

«عبدالرضا فولادوند» مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در این باره به خبرنگار ایلنا، گفت: ما دانش آموزان بازداشت شده نداریم. شاید در روزهای اول به برخی از دانش آموزان تذکر داده باشند، اما الان دیگر چنین چیزی نداریم.

رییس آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: این احتمال وجود دارد که دانش‌آموزی در حال عبور از آن محل بوده و بالاخره در یک جایی و در یک جمعی به صورت ناخواسته قرار گرفته است، ولی این مساله اصلا سازمان‌یافته نبوده است و بهتر است این مسائل را از هم تفکیک کنیم.

فولادوند درباره اینکه اگر برای هر یک از دانش‌آموزان مشکلی پیش بیاید حمایت آموزش و پرورش از دانش آموزانی که با مشکل مواجه شدند، چگونه خواهد بود؟ گفت: در ابتدا باید وضعیت دانش‌آموز بررسی شود و این هم وظیفه قوه قضاییه است که باید به این مساله بپردازد، بعد از آن اگر لازم شد ما نیز ورود خواهیم کرد. من رسما اعلام می‌کنم تا به الان هیچ  مورد بازداشتی نداشته‌ایم.

عبدالرضا فولادوند رضا روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر