کد خبر: 849232 A

در صحن شورای شهر بررسی می‌شود؛

اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت طرح "الزام شهرداری تهران به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارش های شهروندان درباره فساد و رشوه و تشویق گزارشگران تخلفات در شهرداری تهران" و نیز "تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری املاک و مستغلات شهرداری تهران در ۱۰ سال اخیر " را در جلسه فردا مورد بررسی قرار خواهند داد.

به گزارش ایلنا، یکصد و هشتاد و چهارمین  جلسه شورا در روز یکشنبه  یکم دی  ماه سال ۹۸ در  ساعت ۸:۴۵ صبح در صحن علنی شورا برگزار می شود.

ابتدای این جلسه با نطق پیش از دستور محمد سالاری رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورا  همراه خواهد بود.

بررسی گزارش حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران در شش ماهه نخست سال ۹۸ و بررسی یک فوریت طرح "الزام شهرداری تهران به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارش های شهروندان درباره فساد و رشوه و تشویق گزارشگران تخلفات در شهرداری تهران" از جمله دستورهای مهم این جلسه خواهند بود.

بررسی "تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری املاک و مستغلات شهرداری تهران در ۱۰ سال اخیر " و قرائت گزارش های کمیسیون نظارت و حقوقی – برنامه و بودجه یکی دیگر از دستورهای  مهم جلسه فردا خواهد بود.

بررسی لایحه تعیین رشته های تخصصی مراکز علمی کاربردی شهرداری تهران دستور دیگر جلسه فردا خواهد بود.

طرح "اصلاحیه مدیریت تعارض منافع در شهرداری تهران" و طرح "اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی " نیز در دستور فردا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 بررسی طرح "الزام شهرداری به ارایه لایحه نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی مبتنی بر مرغوبیت مکانی املاک در شهرداری تهران نیز دیگر دستور جلسه فردا خواهد بود.

همچنین بررسی "لایحه سند جامع مشارکت سرمایه گزاری شهرداری تهران"، بررسی طرح" استفاده از ظرفیت های همکاری و مشارکت شهرداری تهران در حمایت از مشاغل خانگی تولیدی افراد در معرض آسیب" و بررسی لایحه " معرفی کارشناسان و اعضای پیشنهادی شورای سازمان ها و مجمع شرکت نوسازی عباس آباد موضوع انتخاب دو نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران " نیز در دستور جلسه فردا قرار دارد.

براساس گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران همچنین در جلسه فردا سه پلاک ثبتی از حیث تشخیص باغ یا باغ نبودن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شورای اسلامی شهر تهران شهرداری شهرداری تهران لایحه تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر